Dejte sbohem módní nudě! Naučte se zajímavě sladit kabelku s obuví

To, jak kombinovat kabelku s oblečením a obuví, je věčným tématem k debatě. I přes snahu o osvětu, stále ještě spousta lidí v této oblasti tápe. Mnoho žen má zažité, že boty a kabelka musí být tón v tónu, jenže to už dávno neplatí. Naopak čím divočejší kombinaci zvolíte, tím uděláte lépe. Nevěříte? Pojďte si spolu s námi rozšířit módní obzory a inspirujte se u nás.

V jakém případě by měla být kabelka perfektně sladěná s botami?

Jediným případem, kdy by měla být kabelka perfektně barevně i stylově sladěná s botami je formální událost. Tím je myšlena například formální večeře, svatba nebo jiná slavnostní událost. Tyto akce vyžadují určitý dress code, který neponechává příliš prostoru pro experimentování. Nejvhodnější tedy je držet se jedné barvy a obléct se elegantně. Případně můžete zvolit černé boty a kabelku v jiném odstínu. Velice pěkně působí, když po stylu Kate Middletonové sladíte kabelku a boty s detaily na šatech.

Nebojte se experimentovat

Nudu nevýrazného oblečení snadno rozbijete, když k němu zvolíte výraznou barevnou kabelku. Aktuálně jsou v oblibě spíše menší velikosti kabelek, tzv. crossbody. Dobrou variantou je však i psaníčko. Barevné kabelky zajímavých tvarů dobře vyniknou, zvlášť, když si je vezmete k minimalistickému, sofistikovanému outfitu. Tyto kabelky vás dokáží rozzářit.

NBAG-G0430-C012(1)

Květovaná crossbody Nobo v pastelově modré barvě

S čím kombinovat stylové batůžky?

Již několik let ženy s velkou oblibou nosí stylové batůžky. Ty bývaly v oblibě i v devadesátých letech a dnes zažívají velký comeback. Vybrat si můžete z nepřeberného množství. Nevíte, jak je kombinovat? Není třeba se stresovat. Městské batohy si skvěle rozumí s ležérními teniskami, ale elegantní kousky. Bez obav je můžete kombinovat i s koženými kotníkovými botami, polobotkami, mokasíny nebo dokonce s kozačkami.

NBAG-G3180-C002(1)

Dámský městský batoh s nápisem od značky Nobo

Comeback zažívají i ledvinky

Je to neuvěřitelné, ale je tomu tak. Ledvinky jsou zase zpět. Pravdou však je, že tyto ledvinky se s těmi z devadesátek nemohou ani v nejmenším srovnávat. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a v zajímavých designech. Liší se také způsobem nošení. Kožené a koženkové ledvinky (ponejvíce vyvedené v neutrálních barvách) se nosí přepásané křížem přes tělo podobně jak crossbody kabelka. Kombinovat ji můžete nejen se sportovními teniskami, ale klidně i s lodičkami, kozačkami, kotníkovými koženými botami.

A-232(1)

Dámská černá ledvinka v minimalistickém designu

I zde platí, že nic se nemá přehánět

Tohle heslo stále platí, a tak rozhodně nekombinujte metalické prvky se zvířecími nebo květovanými vzory. Metalická barva je velice výrazná, a proto stačí, když bude v outfitu zastoupena pouze jednou. K metalické kabelce se tudíž hodí jednoduché a jednobarevné kousky. Pokud si však přejete ještě více rozbourat módní nudu, můžete metalické odlesky své kabelky nebo obuvi sladit s kontrastními barvami. Například takové stříbrné boty budou skvěle ladit s královsky modrou, fuchsiovou nebo smaragdovou. Tyto odvážné barvy vám zároveň pomohou ozvláštnit monochromatický outfit.

317090(3)

Velká dámská kabelka do ruky ve stříbrné barvě

Průhledná kabelka vás zachrání v každé situaci

Pokud se bojíte barevných kombinací, ale zároveň nechcete ladit boty s kabelkou tón v tónu, můžete zvolit příjemnou a moderní alternativu v podobě průhledné kabelky. Průhledné kabelky jsou velice módní a žádnou záležitostí, neboť se hodí naprosto ke všemu. Jejich všestrannost využívá mnoho módních návrhářů a stylistů, kteří do nich s oblibou vkládají ještě jednu barevně odlišnou kabelku.

NBAG-G2870-C008(1)

Moderní průhledný batoh Nobo