Valentýn se blíží!

Valentýnské tipy na dárky pro ženy a muže!

Také už přemýšlíte nad tím, čím 14. února překvapíte svou drahou polovičku? Chcete něco netradičního a zároveň něco praktického, co se bude hodit v každodenním životě? Máme pro vás pár tipů, které určitě potěší každého!

I přesto, že se nejedná o český svátek, slaví ho v České republice stále víc a víc zamilovaných párů. A pokud zrovna vy nepatříte mezi romantické duše, které chystají kdoví jaká překvapení, nepouštějte se do velkých akcí a vsaďte raději na praktické věci – peněženky, batohy a ukryjte do nich menší překvapení!

 

Peněženkou rozhodně neurazíte

Peněženka je dárek, kterým rozhodně nikdy nikoho neurazíte. Stačí se jen trefit do té správné noty a máte vyhráno. Takže ať už touží vaše polovička po peněžence jako módním nebo funkčním doplňku, u nás najdete obojí – a to hned v různých designových a barevných variantách.
TIP: Do peněženky můžete dát překvapení v podobě poukázky na nezapomenutelný zážitek!

C176-2(8)

https://www.tulili.cz/damske-penezenky/elegantni-damska-penezenka-charm-fashion-andrea-ruzova/

 

Batoh na společné cestování

A co takhle vsadit na módní batoh, který se hodí jak do města, tak i na cestování? Do batůžku stačí zabalit jen ty nejnutnější věci a můžete se se svou láskou vydat vstříc novým dobrodružstvím, třeba na víkendový wellness pobyt v horách. Co si budeme povídat, neexistuje nic cennějšího než čas strávený s milovanou osobou.

4026-TS(4)

https://www.tulili.cz/damske-batohy/damsky-batuzek-tessra-agnes-seda/

 

A teď něco pro muže..

Tak jako ženy, tak i muži si na svém zevnějšku dávají opravdu záležet. A zrovna taková peněženka je nedílnou součástí každodenního života – zkrátka se jedná o doplněk, do kterého se rozhodně vyplatí pořádně zainvestovat. Na zips, s 2 kapsičkami, rozevírací, černá či hnědá- vyberte své polovičce takovou peněženku, která podtrhne jeho styl.
TIP: Také zde můžete umístit milé překvapení!

tilak06-326(1)

https://www.tulili.cz/panske-penezenky/panska-cerna-kozena-penezenka-s-nazvem-pierre-cardin-jacob/

PS: Tuto pánskou peněženku používá i náš pan šéf.