Hra na hudební nástroj

Je opravdu mnoho lidí, kteří hrají na nějaký hudební nástroj anebo teprve začínají. Já mám syna, kterému je sedm let a on mi řekl, že by také chtěl hrát na nějaký hudební nástroj. Když jsem se svého syna zeptala, kde na to přišel nebo jak to ví, tak mi řekl, že jeho nejlepší kamarád hraje právě na kytaru anebo také chce začít hrát na flétnu. A tak jsem se syna zeptala, na co by chtěl hrát on. A můj syn mi řekl, že přemýšlí stále nad pianem nebo klavírem. Anebo také nad kytarou. Tak jsem se ještě syna zeptala, že když jeho kamarád hraje na kytaru, jestli by také nechtěl hrát na kytaru.

Noty jsem se naučila lehce.

A vymyslela jsem si, že by potom třeba mohli založit nějakou skupinu nebo kapelu, kde by mohli dát oba dva na kytaru jako kapela. Syna na to velice zaujalo. No řekněte, jaké dítě by tohle nemělo rádo, když jsem řekla sedmiletému synovi, že by mohl mít vlastní kapelu. Takže se mu to zalíbilo, a tak jsem synovi pořídila opravdu krásnou dětskou kytaru a byla jsem ráda, když tohle syna bavilo. A na kytaře se naučil opravdu rychle. Protože taky měl skvělého učitele. A později, potom chtěl můj syn nějaké doplňky. A to, když už byl syn starší, tak chtěl například OCD distortion pedal Je to pravděpodobně opravdu nejznámější efekt od společnosti Photon.

Miluji hudbu.

Je opravdu skvěle navržený a jeho obvody jsou tak nevšední a mají opravdu skvělý pocit z jeho používání. Jsou dvě verze tohoto pedálu. Je vylepšený nejenom novým obvodem. Ale také má skvělé přepínání Bypass a má patent enhanced. Myslím si, že s tím to budete spokojení, protože stačí jenom vědět, jak tohle ovládat. A samozřejmě, že tohle klidně může způsobit opravdu nějaké návyk, protože tohle je tak skvělé, že se toho člověk nebude jenom tak chtít zbavit a bude chtít stále hrát anebo poslouchat. A co říkáte vy na OCD distortion pedal? Pořídili byste si to? Sice cena je vysoká, ale věřte, že za to to vážně stojí. Kvalita zvuku se vždy cení.