Máme i solární alternativu


Jsem si prakticky jistý, že znáte a využíváte elektrickou energii. Vsadil bych se, že u sebe máte celou řadu spotřebičů právě na elektřinu, které používáte a bez nichž byste se v nejlepším případě cítili nevalně. Elektřina už je prostě nedílná součást našich životů. A nikdo z nás by ji dobrovolně nepostrádal. Jenže co když už si tuto nemůžeme vzhledem k její vysoké ceně dovolit? Co když ani minimální spotřebu finančně neutáhneme nebo jsme z účtů za spotřebovanou elektrickou energii vysloveně znechucení? Pak samozřejmě můžeme ukončit odběr od dodavatelů, které známe a kteří na našem trhu působí. Pak už jim totiž za nic platit nemusíme. Ale…

solární panely

Ale tím pádem nemáme ani tuto energii. A tento nedostatek musíme nevyhnutelně nějak vyřešit. Jenže jak? Nebojte se, že by bezplatné řešení neexistovalo. Nebo tedy skoro bezplatné řešení. Když totiž nechcete odebírat elektřinu od nám už notoricky známých drahých dodavatelů, může být namísto toho řešením vaší záležitosti fotovoltaika 10 kw Joyce-energie. Jistě, i tady se musí nějaké peníze vynaložit, ale to jenom za koupi a montáž tohoto zařízení. Tedy fotovoltaické elektrárny. Ale všechno, co potom následuje, je už bezplatné.

solární panely

Jakmile si fotovoltaickou elektrárnu pořídíte, vyrábí se pro vás elektřina z bezplatného slunečního záření, a vy tím pádem nemusíte platit ani elektrárnám všech možných typů, ani správcům elektrických sítí. Ty už nepotřebujete a oni po vás tedy nemají co požadovat. A vy si tak můžete užívat vlastní elektrický proud zdarma. A můžete ho spotřebovávat klidně i spoustu, podle toho, kolik si ho vyrobíte. Což vám budou ostatní samozřejmě závidět. A to tak dlouho, dokud si své solární zdroje nepořídí také. Načež jim stejně jako vám bude docela jedno, kolik v energetickém sektoru, co stojí. Protože budou stejně jako vy platit paušální cenu ve výši nula korun.