Moderní novostavba se skvělými technologiemi


Každý bohužel nemůže bydlet v tom v čem by chtěl, protože velkou brzdou v pořízení vlastního bydlení jsou finance. Dnes se jen velmi bohatí lidé obejdou bez hypotéky. Lidé s průměrným příjmem tak nemají na výběr a pokud chtějí bydlet ve svém, musí si hypotéku vzít chtě nechtě. Podmínky pro její získání byly velmi ztíženy, takže navíc už ani hypotéku nezíská každý. Části lidí se tak definitivně uzavřela cesta za vlastním bydlením. Jestli ale hypotéku získáte a tudíž máte vyřešené finance, zbývá vám už jen sehnat pozemek a vyřešit otázku stavby domu.

nový dům

Svépomocí?
Mnozí lidé staví dům svépomocí, protože chtějí a potřebují ušetřit. Stavbou svépomocí skutečně ušetříte spoustu peněz, ale zdrží se vám celá stavba. Spousta lidí je na stavbu samotných, a často nemají ani žádné zkušenosti. Takže nakonec sice ušetří za práci, kterou by platili stavební firmě, ale vzhledem k tomu že všechno dělají sami, se celá stavba protáhne. A to někdy až o roky. Pokud tedy potřebujete bydlet v novém domě rychleji, musíte si ho nechat postavit. Jak vybrat stavební firmu?

Dejte na zkušenosti
Nic nevypoví o firmě tak dobře, jako zkušenosti jiných klientů. Pokud narazíte na firmu jejíž domy vypadají krásně, ale o které se dočtete že pracuje jak se jí chce, ruce pryč. Na trhu bohužel nepůsobí jen spolehlivé firmy, ale i takové, které je lepší vůbec neoslovovat. My patříme mezi ty firmy, které klientům dodávají hotové domy ve sjednaném termínu.

stavba domu

U nás si můžete vybrat celé řady nízkoenergetických novostaveb. Každý typ stavíme jako zděný dům i jako dřevostavbu. Postavit vám můžeme třeba bungalov do l 5 1, který se vyznačuje oddělenou kuchyní. I když je v současné době moderní mít kuchyni spojenou s obývacím prostorem, jsou stále lidé, kteří oceňují, když mají kuchyni zvlášť. Vyberte si svůj dům u nás, čeká na vás moderní bydlení se solárními panely a tepelným čerpadlem.