Pěkná autíčka

Myslím si, že v dnešní době je opravdu mnoho lidí, kteří sbírají nějaké věci, a to třeba jako například modely aut. Abych pravdu řekla, tak mně osobně se také moc líbí modely autíček a je mi úplně jedno, jaká je to značka autíčka a nebo jakou má barvu, protože jsem si taky řekla, že když můj syn stále touží po tom, aby mohl sbírat nějaká krásná autíčka, tak to chci synovi samozřejmě dopřát. A opravdu nepatřím k těm rodičům, kteří by dětem něco zakazovali anebo aby řekli dětem, že například sbírka modelů aut je zbytečná. Tohle tedy opravdu ne. A já jsem navíc spíše ráda, že můj syn chce něco sbírat, protože když děti něco sbírají, tak také samozřejmě potom přebírají nějakou zodpovědnost za své věci, které sbírají.

Líbí se mi malé modely.

A když jsem se dozvěděla, že můj sen chce sbírat modely aut, tak jsem vůbec nebyla proti. Dokonce jsem se také se synem sedla k počítači a hledali jsme na webové stránce, kde syn si nemůže vybrat třeba pár autíček, které bude sbírat. Dokonce můj syn si už kreslí opravdu krásné obrázky modelů aut, takže kolikrát také vybírám autíčka podle toho, co si můj syn nakreslí.

Malý model autobusu.

Líbí se mi totiž, když můj syn je kreativní a jak se opravdu snaží. Proto modely aut https://www.macmodel.cz/ má opravdu pečlivě a pěkně vystavené, aby šly vidět. Také se mi líbí to, že od své sbírky syn vůbec nechce opustit, takže mám jistotu, že ho sbírání autíček bude opravdu hodně bavit. A samozřejmě nevím, co bych dělala, kdyby syn třeba běhal někde po venku do rána a dělal hlouposti. Jsem totiž ráda, že syn má nějakou zábavu, která taky k něčemu vede, protože syn bude více zodpovědný. A zmíněném webu také najdete opravdu širokou škálu modelů aut, takže si tam jistě vybere každý to svoje oblíbené autíčko. Já jako dítě jsem zase sbírala malinké panenky, dvě z nich doma ještě mám na památku. A sběratelství mě vždy bavilo a také baví.