Pěkné kočárky

Ani nevíte, jak moc jsem se těšila, když mi přítel řekl, že už by si také přál dítě. Já už jsem příteli o dítěti říkala asi před jedním rokem, kdežto přítel mi řekl, že je prý ještě brzy. Ani nevíte, jak moc mě to vadilo, protože já jsem si už dítě přála opravdu velice dlouho. Jenomže jak můžu mít dítě sama, když ho přítel nechce? Samozřejmě, že mi mnoho přátel také říkalo, že si mám udělat z nitě takhle na tajno, že mám přestat brát antikoncepci, že potom řeknu, že se prostě stalo. Jenomže já vím, že přítel není hloupý a ihned by tohle prokoukl. Takže jsem raději ještě čekala, než se sám přítel rozhodne, že už by dítě také chtěl.

Kočáry jsou kvalitní.

Protože já jsem si vždycky přála to, že bychom měli dítě z lásky, a ne z nějakého podvodu. Takže potom, když mi tohle přítel, že by si už přál také dítě, tak jsem byla opravdu v sedmém nebi. Ihned jsem tuto radostnou novinu řekla svým přátelům a také se mamince, protože moje maminka už také stále čekal na to, kdy už konečně se rozhodneme mít nějaké dítě. A potom, když jsem půlrok na to asi otěhotněla, tak jsem hned chtěla vybírat už oblečení a hračky pro dítě, a to včetně kočárku. Už od začátku jsem si byla jistá, že budu chtít mít kočárek tři v jednom.

Mám originální kočárek.

A vy se nyní ptáte, proč bych chtěla mít kočárek zrovna tři v jednom, i když je hodně různých kočárku, tak já jsem si přála kočárek tři v jednom kvůli tomu, že je opravdu hodně praktický. Protože my s přítelem máme opravdu malý byt, takže bychom byli rádi, kdybychom se nám do našeho malého bytu vešel nějaký pěkný kočárek 3v1, protože moc místa nemáme. Takže usuzuji, že právě tento kočárek se k nám opravdu v pohodě vejde. Více informací naleznete na webové stránce maxim-kocarky.cz, kde je plno těchto krásných kočárků. A kdybych měla ještě jedno dítě, tak jistě budu chtít zase pěkný kočárek tři v jednom.