Pevná bedna

Vždycky jsem si často říkala, že abych to měla doma pěkně uspořádané a také uklizené, že by se mi hodily taky některé boxy anebo krabice. A takové krabice, které jsou nejlépe s víkem, abych si tam mohla dávat věci, které bych také potom mohla uzavřít. Proto mi moje kamarádka doporučila jednu webovou stránku schoellerallibert.com, která prodává právě plastové bedny s víkem. Ze začátku jsem absolutně nevěděla, na co mi budou třeba právě plastové bedny s víkem. Protože já jsem doma zatím měla takové dřevěné bedny s víkem anebo papírové, kam jsem si dávala ponožky anebo spodní prádlo.

Pěkná moderní bedna.

A musím ale uznat, že jsem naštěstí byla hodně překvapená, když právě plastové bedny s víkem úplně pasovaly na to, na co jsem to potřebovala. Hodí se to samozřejmě i na boty. A tohle jsem uvítala opravdu nejvíce. Protože jsem samozřejmě potřebovala někam uskladnit zimní boty, když bylo léto nebo horké počasí. Přeci nebudou sněhule strašit v botníku v létě! A nikdy se mi nepodařilo udělat to, že bych někde jinam schovala boty, nebylo prostě kam a v čem to skladovat. Ze začátku jsem to zkoušela dávat jenom tak do igelitových tašek anebo v sáčku, ale vždycky mi to tam zplesnivělo.

Bedny jsou různě velké.

To byl potom šok a velké překvapení! Ty boty se potom už v zimě nedaly nosit. Takže nakonec jsem byla ráda, že mi kamarádka doporučila tuto skvělou firmu, která se zabývá plastovými obaly ale také přepravní boxy a přepravkami. A u této firmy jsem si pořídila čtyři plastové bedny s víkem a musím uznat, že jsou skvělé, i když hlavně slouží na přepravu zboží v různých firmách. A také jsme ráda, že právě firma Schoeller Allibert je známá také svou kvalitou a tím, že má skvělé a proškolené zaměstnance, kteří vám vždy dokáži poradit, jaký box nebo paleta by byla pro vás ta nejlepší. A to včetně plastových beden s víkem Schoellerallibert.