Plánování oslavy od A do Z

Většina lidí si ráda připraví nějakou tu oslavu, kdy společně s nejbližšími oslaví narozeniny, výročí svatby nebo cokoliv jiného. Vydařená oslava je pro všechny přítomné zážitek na hodně dlouho, tak proč si oslavu nepřipravit? Můžete si ji zorganizovat a nachystat sami a nebo pověřit nějakou agenturu. Velké události, jako například kulatiny, se slaví často někde v restauraci, a pokud se k takové oslavě chystáte i vy, měli byste si včas rezervovat termín a zajistit jídlo. Některé podniky dovolují zákazníkům, aby si na oslavu přinesli vlastní alkohol. Tím můžete ušetřit tisíce korun.

sklenice gin

Oslava nemusí být drahá
Rozhodli jste se naplánovat oslavu k výročí svatby vašich rodičů? Nebo slaví prarodiče kulatiny? Povedlo se vám dostudovat vysokou školu? K pořádné oslavě patří nejen vaše rodina a přátelé, ale samozřejmě také dobré jídlo a pití. Pokud budete slavit u sebe na zahradě, čeká vás spousta práce. Je potřeba napéct sladké pohoštění, něco slaného a také připravit posezení a výzdobu. I taková domácí oslava na zahradě má něco do sebe, jen je potřeba přípravě věnovat dostatek času.

gin lahev

Co by to bylo za oslavu bez alkoholu?
Někdo nepotřebuje k oslavě litry alkoholu, ale minimálně k přípitku by se kapka hodila. Většinou má každý rád něco jiného, a tak je potřeba si hosty obejít a poptat se co mají rádi. Někdo nedá ránu bez piva, další pije víno, někdo jen destiláty a část lidí zase miluje míchané koktejly. Optimální druh alkoholu je gin. Skvěle chutná nejen samotný, ale i v míchaném koktejlu. Legendární gin s tonikem je klasika, která rozhodně neurazí.
Lihovárek nabízí celou řadu alkoholu. Najdete u něj běžný alkohol k pití, a také si zde můžete koupit luxusní limitované edice od výrobců, které nejspíš neznáte. Investujte do jedinečných lahví, které jsou perfektním dárkem třeba právě na oslavu výročí.