S nálepkami na prsa se můžete vypravit i na ples


Když se vypravíte do aquaparku, k termálnímu koupališti, k mořské pláži v přímořském letovisku, anebo k řece jako vodáci, a svléknete se do plavek, nebudete budit veřejné pohoršení a nikdo vás tu nebude sledovat jako někoho, kdo porušuje zákony nebo se sám považuje za extravagantní osobu. Muži mají na sobě buď šortkové plavky, nebo plavky přiléhavé a úzké, v nichž lze i bez námahy snadno zahlédnout obrysy pánského přirození. Velice podobné je to s plavkami ženskými, jejichž horní díl také může být natolik vyzývavý, že si každý domyslí velikost ňader, která jsou v košíčcích ukryta. I přes to všechno je toto forma oděvů, přípustná na jakékoli koupaliště.

dívka v šatech

Ženské prsy jsou jedním z nejvýraznějších erotických symbolů, a přesto je přípustné promenádovat se ve dvojdílných plavkách jak na koupališti, tak i v televizi v průběhu soutěže Miss. Celý paradox této situace je ovšem postaven na jediné drobnosti – na ženských prsních bradavkách. Jakmile totiž odkryjete tento docela malý kousek ženského těla, ihned to mění situaci a nastává poprask. Dokud nejsou bradavky vidět, prsy mohou být zahalené i velmi tenkým proužkem látky, a nic se neděje.

nahá dívka

Toto však nahrává právě ženám, protože nemusí nosit podprsenku, pokud využijí pouhé nálepky na prsa Lifties. Jsou to kruhové terčíky, které se nalepí pouze na bradavky, a tím je elegantně zakryjí. Jakmile není vidět bradavka, ani průsvitné oblečení nevyvolá žádné veřejné pohoršení, tím pádem tyto drobnosti mohou posloužit v zaměstnání, na plese, na oslavě narozenin a kdekoli jinde, kde je žádoucí společenský oděv, jako jsou šaty či kostým.

Nálepky na prsa jsou zdravotně nezávadné a lze je nosit i několik hodin, aniž by se samovolně odlepovaly. Nevyvolávají alergické reakce a jedná se o zcela bezpečné výrobky, využitelné pravidelně. Zároveň poskytují výhodu ženám, které si uvědomují, že formování postavy včetně poprsí vytváří především svalstvo hrudníku. Jakmile obléknete podprsenku, svaly začnou slábnout a prsy pak bývají povislé a škaredé.