Svatba jako z katalogu

Plánování svatby je krásné období, během kterého se ale část nevěst začíná stresovat. Běžně se totiž stává, že nevěsty na svatbu chtějí moderní a in věci, které jsou tedy často vyprodané a služby rezervované už měsíce dopředu. Moderní věci jsou vždy ve středu zájmu, a tak je potřeba s tím počítat. Chcete svatbu v krásné moderní svatební stodole nebo ve mlýně? Musíte si místo zarezervovat co nejrychleji, stejně jako datum svatby. Podobně je to se vším – chcete dort od jedné jediné cukrářky? Pravděpodobně nebudete jediní, proto se s ní spojte hned po žádosti o ruku a vybraném termínu. Chcete mít fotografa, který fotil svatbu vaší kamarádky, a jehož fotky vám učarovaly? Nejspíš jej budou chtít i další nevěsty.

embosované oznámení

Jediné, co je relativně klidná záležitost, je svatební oznámení. Je to jedna z prvních věcí, kterou snoubenci zařizují. Předtím než se vydáte do tiskárny je ale potřeba mít připravené místo a datum svatby, protože to je stěžejní informace na oznámení. Firmy vyrábějící oznámení vám nabídnou svoje předlohy, které si můžete upravit podle sebe, a nebo si můžete nechat vyrobit oznámení podle vašich představ. Oznámení můžete vložit do obálky na svatební oznámení, a rozeslat svým příbuzným a přátelům. Možná budou mile překvapeni, pokud o žádosti o ruku nevěděli.

bílé oznámení

Sklo i plast
Módní trendy ovlivňují celý náš život, takže se není čemu divit, že dorazily i mezi svatební záležitosti. Kromě svatebních míst ovlivňují i styl fotografií, sladký bar, rauty, výzdobu a samozřejmě i snubní prsteny a oblečení. Je toho tolik, co je potřeba udělat, ale když si stanovíte že na přípravy nebudete spěchat, ale zařídíte si vše co chcete pěkně krok za krokem, vaše svatba bude určitě nádherná. Pokud máte obavy z toho že všechno nestihnete připravit a nebo něco už nedokážete sehnat, zavolejte si na pomoc svatební koordinátorku.