Výhody bezdrátového nabíjení vašeho mobilního telefonu


Pohodlí je bezpochyby hlavní výhodou bezdrátového nabíjení. Ale výhod, které toto nabíjení má je samozřejmě více. V dnešní době už většina chytrých telefonů nabízí možnost bezdrátového nabíjení. Průkopníci v oblasti bezdrátových nabíječek byla firma Apple, která nabízí ke každému modelu Iphone bezdrátovou nabíječku. Samozřejmě ale seženete také bezdrátové nabíječky Samsung, Xiaomi a spoustu dalších značek.

Bezdrátové nabíjení představuje pro naše mobily budoucnost. Dejte tomu pár let, a drátové nabíječky budou velmi málo běžné, nebo budou zcela minulostí. Tím, že nyní investujete do bezdrátového nabíjení, investujete do budoucnosti. Osvojíte si tuto techniku nabíjení a zvyknete si na ni dříve, než si na ni bude muset zvykat zbytek světa.

dobíjení

Další výhodou je méně kabelů. Kabely jsou náchylné na poničení, mohou se vám roztřepit, proříznout, mohou je prokousat domácí mazlíčci. Navíc, drát vás limituje v tom, pokud potřebujete mobilní telefon používat v průběhu nabíjení. Bezdrátovou nabíječku si umístíte tam, kde zrovna váš mobil leží a necháte ho nabíjet. Nemusíte ho tedy spouštět z očí a mít pod dohledem všechny došlé zprávy.

Bezdrátové nabíjení je také bezpečnější. Není vůbec ojedinělé, že od drátové nabíječky vznikne zkrat, který může způsobit i požár vašeho domu, což je velmi nebezpečné a můžete to odnést nejen zničeným domovem, ale i životem. Bezdrátové nabíjení je v tomto ohledu přece jenom bezpečnější.

mobil

Pokud používáte veřejné drátové nabíječky, které jsou k dispozici třeba v obchodních centrech, dávejte si pozor. Hackeři našli způsob, jak skrze tyto nabíječky ukradnout data z vašeho mobilu. A v mobilu máme dnes již všechny cenná data, jako jsou naše účty, přístupy ke kreditním kartám, citlivé údaje a další.

Bezdrátová nabíječka je také skvělá na cestování. Samozřejmě, pro tyto účely slouží powerbanky, ale bezdrátové nabíječky jsou daleko pohodlnější.