Dovolená snů s tmavými skly na autě

Chystáte se na dovolenou a nemáte rádi zvědavé sousedy, kteří vás obtěžují při různých příležitostech před domem? Pak si pořiďte na auto tmavou fólii na vnitřní stranu autoskel v rámci autofolie prodej http://www.nanofilms.cz/. Uvidíte, že váš odjezd a zejména přípravnou fázi před odjezdem zvládnete mnohem lépe.

jízda po silnici

Nákupy – nakupování věcí na dovolenou, jako jsou potraviny, sportovní potřeby, oblečení či obuv proběhne tímto způsobem naprosto diskrétně, protože nikdo nebude mít příležitost vypozorovat, co jste nakoupili, v jakém množství, a proč zrovna právě toto. Zvědaví sousedé i jiní lidé ve vašem okolí z toho mohou vydedukovat řadu informací a pak se vás budou dotazovat, kam jedete, s kým, a na jak dlouho. S lidmi, s nimiž vycházíte v dobrém, si rádi popovídáte, ale zpovídat se jako v kostele u zpovědi přece nemáte zapotřebí od někoho, komu do vaší dovolené nic není.

Balení věcí – věci sbalené v autě před odjezdem na dovolenou jsou za čirými autoskly dobře vidět a je to podobné, jako v případě nakupování. Pokud vše donesete k autu v neprůhledných taškách, nikdo opět nemůže zjistit, co v nich máte. Můžete pak ponechat vůz uzamčený i několik hodin před domem zcela v poklidu, aniž byste se obávali nějakého prozrazení.

dovolená v Domažlicích

V den odjezdu – někteří muži, například žijící v singlu, odjíždí na dovolenou s přítelkyní, a nechcete-li, aby vás a vaši přítelkyni okolí vašeho domu pozorovalo jako ve výkladní skříni, za tmavými skly nebude vidět vůbec nic. Přítelkyně může klidně sedět v autě v den odjezdu, vy pak pouze naložíte vaše věci a můžete odjet. Nikde žádný šmírák, nikomu nepomůže ani dalekohled a vy si užijete konečně chvíle klidu sami pro sebe. A mimochodem, i na dovolené se tmavá skla hodí, protože i zde můžete narazit na příliš zvídavé jedince, co jim ale do vašeho soukromí není vůbec nic.

S tmavými skly se lépe projíždí po dálnici i po místních „okresních“ silnicích, při parkování na vás nikdo nevidí a nikdo nemůže odhadnout, kolik lidí je ve voze. Ani případný zloděj (vykradač aut) nezjistí, zda náhodou někdo uvnitř nezůstal, pokud se rozhodnete jít z parkoviště na nákup do obchodního centra.