Se sídlem firmy v Praze máte klid


Bydlíte nedaleko Prahy, například v okrese Praha-západ, Kladno nebo Beroun, a chystáte se zahájit podnikatelskou činnost? Pak bychom vám rádi poradili, abyste zvážili založení sídla firmy mimo místo svého trvalého pobytu. Má to své výhody, a o nich bychom se tu nyní mohli zmínit.

kancelář v Praze

Klid na podnikání – říká se, že „co oči nevidí, to srdce nebolí“. Toto ustálené rčení se promítá do jakékoli oblasti v lidském životě, a platí to i pro podnikání. Možná dokonce, že tam to platí ještě víc, protože podnikatelská činnost je v očích některých z nás brána poněkud zkresleně, a lidé častokrát vidí jen to pozlátko, ale nemají tušení, co vše musí podnikatel řešit za trable. Jestliže vás pak váš soused spatří v novém autě, a bude zároveň vědět, že máte firmu, a podnikáte v určitém oboru, může vám ze závisti zkomplikovat život. Přece jen je výhodnější dávat si na některá individua pozor a neroztrubovat v malé obci či menším městě o sobě kde co.

virtuální kancelář

Praha je anonymní sídlo firmy v Praze poskytuje neskutečnou anonymitu. Tam po vás, lidově řečeno, „neštěkne ani pes“, nikdo vás tam nezná (možná až na nějaké vzácné výjimky), a tudíž ani neví, kdo jste, jak se jmenujete, kde bydlíte, a co tu děláte. A klid – ten je pro podnikání vysloveně klíčový, protože vystresovaný podnikatel – to je leda tak vstupenka k psychiatrovi nebo do nemocnice s infarktem myokardu.

Máte k dispozici zasedačku – virtuální sídla umožňují mít k dispozici zasedací místnost, kde lze pořádat obchodní jednání, školení, partnerská setkání, a to na neutrální půdě mimo vaše bydliště. Pro podpisy smluvních ujednání a uzavírání kontraktů tu máte připravený dostatečně velký prostor s kancelářským nábytkem, kuchyňskou a možností promítat různé prezentace, a to na důstojné úrovni, což může vaše partnery či zákazníky přimět k větší důvěře ve váš podnik.

Uděláme to za vás


Stěhování je většinou proces, který pár dní zabere. Délka stěhování se odvíjí především od toho co všechno se musí přestěhovat a také jak daleko. Stěhování prodlouží demontáž a následné montování nábytku, a také stěhování velkých a těžkých kusů z masivu. Pokud stěhujete jen svoji osobní věci, máte většinou za pár hodin hotovo, ale pokud toho máte na stěhování hromadu, musíte se připravit na to, že to chvilku zabere.

Kam to bude?
Přes samotným stěhováním je dobré si oběhat úřady a nechat si vyměnit dokumenty a všechno ostatní. Je dobré si sbalit drobnější věci a především byste už měli mít připravené krabice a tašky, kam všechny věci můžete uložit než je začnete převážet. Jestli budete stěhovat více věcí a nemáte nikoho z rodiny nebo přátel kdo by vám pomohl, je mnohem lepší se obrátit na nás. Nabízíme vám levné stěhování v Praze a díky nám budete mít hotovo možná ještě ten den.

stěhování sedačky

Proč si vybrat nás?
Máme k dispozici více aut. V případě potřeby můžeme povolat i nákladní auto, takže se nemusíte bát že bychom celý váš velký dům stěhovali malou dodávkou. Vždycky pečlivě všechno plánujeme tak, aby stěhování proběhlo co nejvíc v klidu, rychle a snadno. Sestehování vám dáme k dispozici naše zaměstnance, kteří si poradí nejen se stěhováním velkých kusů nábytku, ale kteří vám i demontují a následně v novém domova smontují nábytek z řetězce.

byt stěhováci

Chápeme že je pro každého nejlepší když je přestěhovaný co nejrychleji, a přesně o to se také snažíme. Věříme že s námi budete maximálně spokojení stejně ano celá řada zákazníků před vámi. Kromě samotného stěhování vám zařídíme i obalové materiály a krabice, aby se nic nepoškodilo. A pokud byste potřebovali některé věci uložit, zajistíme vám sklad. Pomůžeme vám přestěhovat všechno co potřebujete za mnohem kratší dobu než byste čekali. Ozvěte se nám a my vám pošleme cenovou nabídku.

Spravíme i vaše zuby


Každý by chtěl mít krásné zuby, kde nebudou kazy, které budou bílé a hlavě zdravé. Jenže většina lidí se o svoje zuby nestará tak jak by měli. Zanedbání čištění zubů, které je pro jejich zdraví stěžejní. Pokud si nebudete zuby čistit pravidelně a pečlivě, kazy se vám nevyhnou. Čištění zubů je opravdu alfa a omega krásných zdravých zubů. A pokud máte děti, je nezbytně nutné, abyste o jejich zuby pečovali na 100 %. Pokud to uděláte, v dospělosti vám poděkují za zdravé zuby, za které nemusí platit spoustu peněz u lékaře a podstupovat bolestivé procedury.

bělení zubů

Stačí tak málo
Správný výběr zubních nástrojů i správná technika čištění jsou zárukou toho že vaše zuby budou opravdu ve skvělé kondici. Musí se čistit všechny plošky zubů, ne jen ty přední. Nesmíte zapomínat na prostory mezi zuby, protože právě v těchto místech dochází ke vzniku největšího počtu kazů. Kazy o sobě většinou dávají vědět až po nějaké době, až jsou zavrtané uvnitř zubu. Zub se musí vrtat a plombovat, a kdo chce bílou plombu, ten si ji musí zaplatit.

I když si platíte zdravotní pojištění, na většinu zubních zákroků jako je vrtání nebo bílá plomba, se prostě nevztahuje. Proto musíte u zubních lékařů platit téměř vše, a nejsou to zrovna malé částky. Proto je důležitá prevence. Dvakrát ročně byste měli i s dětmi absolvovat prohlídku, kde se zjistí, zda už nějaký kaz nebo jiný problém nevzniká.

zubní nástroje

Zejména děti potřebují často rovnátka, což je poměrně drahá záležitost. Ne všechny zubní ordinace je ale dělají. My jsme podle pacientů nejlepší zubní klinika v Praze, protože nabízíme empatický přístup a všechna možná vyšetření a péči. Dáme do pořádku i vaše zuby, které jste dosud zanedbávali. Můžete se spolehnout na to, že od nás budete odcházet se zuby v mnohem lepším stavu. Objednat se můžete i online pomocí objednávkového formuláře.

Rekonstruujeme dům v původním stavu


Prodej nemovitostí stále probíhá svižným tempem a pro mnohé z nás je to rozumná investice, vlastně možná nejrozumnější ze všech investičních pobídek na trhu. Nežli důvěřovat akciím a dluhopisům, což jsou jen virtuální a navíc velmi vrtkavé záležitosti, si mnoho lidí raději pořídí dům na vlastním pozemku. Pokud nespadne, což je u staticky zajištěného objektu málo pravděpodobné i vzhledem k tomu, že je u nás zemětřesení spíše raritou, máte, jak se říká, v kapse něco hmatatelného. A jestliže věnujete nějaký čas a prostředky rekonstrukci domu, pak je na spoustu let vystaráno.

lodní kontejnery

Rekonstrukci lze provádět svépomocí, mnoho lidí to dokáže a přizve si pouze odborníky na některé specifické práce, například instalatéry topenáře nebo elektrikáře. Zbývající pracovní činnosti zvládnete sami, ovšem na co byste neměli zapomínat, je příprava pracovního prostředí a vyklizení prostor. Veškeré bytové vybavení odtud musí někam zmizet, aby při stavebních pracích nepřekáželo, a aby nedošlo k jeho poškození, ale kam, když nemáte k dispozici žádný volná skladový prostor?

loď s kontejnery

Zkuste to s kontejnerem

Skladové kontejnery pro přepravu zboží lodní či kamionovou nebo železniční dopravou možná znáte. Jsou to ty dlouhé plechové boxy, šest metrů dlouhé a přes dva metry vysoké a široké. Na požádání vám je specializovaná firma pronajme a přistaví na váš pozemek, třeba před vchod do domu. Vy pak jen pohodlně všechno vynosíte do kontejneru, a máte klid.

Kontejner bezpečně chrání svůj obsah před povětrnostními vlivy i před nezvanými hosty, plechová vrata jsou uzamykatelná a dovnitř se nedostane ani voda, ani prach. Je to bezpečné úložiště pro jakékoli předměty, například nábytek, domácí spotřebiče, koberce, svítidla a drobnosti uložené v kartonových krabicích. Pronájem skladu z Prahy lze dojednat na libovolně dlouhou dobu.

Jak zajistit jídlo na svatební raut


Svatební hostina v pronajatých prostorách

Když se plánuje svatba, jde zpravidla o náročný organizační proces, do něhož zahrnujeme celou řadu položek počínaje objednávkou svatební kytice, zajištěním šatů pro nevěstu a obleku pro ženicha a konče vhodným pohoštěním a svatební hostinou. A právě hostině je nutné věnovat zvláštní pozornost, neboť do jejího průběhu zasahují zvyklosti a životní styl pozvaných hostů.

svatební oslava

Kde uspořádat hostinu – hostinu je snazší uspořádat někde mimo domov, nejlépe v pronajatém prostoru uzavřeného salonku, což umožňují některé restaurace, kavárny, čajovny, penziony a hotely. Nemusíte se pak starat o prostírání, případně z větší části ani o výzdobu, a hostiny tu bývají i s obsluhou, a to i tehdy, zajišťuje-li dodávku pohoštění cateringová firma.

salonek na svatební hostinu

Jaká jídla si vybratjídlo na svatební raut si samozřejmě vybíráte sami dle nabídky cateringové společnosti, a v souvislosti s tím je vhodné si poznamenat a řešit to nejdůležitější, a sice dietní režim nebo jisté stravovací zvyklosti a zásady jednotlivých účastníků hostiny. Měli byste zohlednit například veganské menu, bezlepkovou dietu, dietu neslanou či diabetickou, nízkotučnou atp.

Nápoje – jistým standardem svatebních rautů jsou alkoholické nápoje. Vhodné ovšem je, aby byl v nabídce i dostatek nápojů nealkoholických, například ovocných šťáv bez cukru, pouze pasterizovaných, a minerálních a kojeneckých vod, jimiž lze dostatečně pokrýt pitný režim a zajistit pro organismu i dostatečnou výživovou hodnotu. Na svatbách se také doporučuje nabízet alternativní druhy čajů a kávy bez kofeinu, například s adaptogenními bylinami.

Oslava na zahradě

Pro svatební oslavy ve venkovních prostorách doporučujeme zajistit v dostatečném předstihu party stan a vhodný zahradní, nejlépe plastový nábytek, aby bylo možno umístit veškerý catering do vhodného prostředí, s minimálním rizikem kontaminace vnějšími vlivy (prachem, zápachem, deštěm). A pro některé druhy potravin bude nutné zajistit chladicí zařízení s dostatečně velkou kapacitou.

Jak se tvoří web a k čemu je SEO


Tvorba webových stránek je něco jako malířské dílo. Rozdáte lidem potřebné pomůcky, jimiž jsou vhodný editor, přístup na Internet a webový prostor na serveru a pochopitelně patřičná výpočetní technika, nejčastěji notebook či stolní počítač s přehlednější zobrazovací plochou, a pak už jen očekáváte, co z jejich vlastní fantazie vzejde. Kvalita onoho „malířského projektu“ je vždy taková, jakými znalostmi a zkušenostmi se může malíř pochlubit, tedy kupříkladu zcela odlišně bude vypadat malba od dětí z mateřských škol v porovnání s mistrovským impresionistickým obrazem od Claude Moneta.

tvorba webu

Jestliže totiž chcete mít vlastní web, může být sestaven v primitivním HTML kódu, který zobrazuje pouze základní funkce, anebo stránky ve špičkovém provedení s vynikající grafickou úpravou, dynamickými funkčními prvky a zcela responsivní, tedy správně zobrazený na všech typech koncových zařízení. Toto je ovšem pouze polovina úspěchu tvorby webu, tu druhou tvoří SEO. Expert na SEO by vám vysvětlil, že tato technologie je potřebná k tomu, aby vás webové vyhledávače zařazovaly do popředí mezi nejsilnější konkurenci.

problematika SEO

Specialista na SEO to popíše například tak, že jestliže někdo vyhledává na Internetu dámskou letní obuv, bude zadávat do vyhledávacího pole například výrazy, jako „dámské sandály, páskové sandály, letní dámská obuv, dámské letní boty“ a vyhledávač zobrazí nějaké výsledky. Mezi prvními však budou ty weby, které mají podchycené SEO, respektive způsob komunikace mezi vyhledávačem a serverem. Kdo SEO podcení, vyhledávač jej nebude považovat za vhodný zdroj a zastrčí jej kamsi do pozadí, a tím v podstatě velmi sníží nebo téměř zcela zamezí možnost být viděn dotyčným zájemcem (o koupi dámských bot). I kdybyste měli skvělý web s dobrými cenami, dotyčný dá přednost jinému, který mu vyhledávač zobrazí cca v první desítce.

Chcete udělat nějakou dobrou věc a finančně si přilepšit? Darujte krev!

Vždy jsem jako malá chtěla být nějak prospěšná pro svět. Nejprve jsem chtěla jet do Afriky pomoci hladovým dětem, později jsem zase chtěla poslat nějaké peníze na charitu, co mě ale vždycky docela lákalo bylo darování krve. To ovšem poskytnout nemůžu, protože z odběrů krve se mi dělá dost zle. Stačí i malé množství kapek krve, když jdu na odběry a vždy u toho musím třeba deset minut ležet, aby se mi neudělalo zle. Pak opatrně vstát a jít se něčeho najíst. Z tohoto důvodu darovat krev bohužel nemůžu, ale pokud vy nejste tento případ tak darování krve opravdu doporučuji, už i podle toho co jsem četla na internetu. Nejen že je to velice prospěšná věc, která může spoustě lidem nejen pomoci, ale v některých případech třeba i zachránit život! A hlavně pokud ovšem nechcete darovat krev zadarmo, můžete si i něco přivydělat. Úleva je 3000 na daních, což si myslím že je docela dost hezké!

dárce krve

Proč je i pro nás samotné zdravé darovat svou krev a kam výhodně prodat svou krev Zeleneslevy.cz?
1. Pravidelným darováním krve se zlepšuje váš průtok krve a tím předcházíte spoustě onemocněním jako třeba rakovině, infarktu, nebo například mrtvici.
2. dárci se dožívají vyššího věku
3. asi méně podstatné ale pro někoho důležité je to, že při darování krve spálíte i dost kalorií
4. a k tomu všemu dobrý pocit že můžete někomu pomoci!

daruj krev!

Jaké jsou naopak podmínky které byste měl(a) splňovat abyste mohl(a) darovat krev?
1. věk 18 – 65 let
2. minimální hmotnost 50 kg
3. dobrý zdravotní stav
4. není evidován v Národním registru vyřazených dárců
5. není HIV pozitivní a není v trvalém kontaktu s osobou infikovanou HIV (rodina, sexuální partner)
6. neprodělal žloutenku typu B a C a není v úzkém kontaktu s osobami trpícími infekční žloutenkou (rodina, zaměstnání, sexuální partner)
7. není konzument drog
8. není alkoholik
9. není diabetik
10. nemá kardiovaskulární onemocnění (infarkt, srdeční vada, vysoký krevní tlak) a spoustu dalších podmínek které si můžete dohledat na internetu.

Dovolená snů s tmavými skly na autě

Chystáte se na dovolenou a nemáte rádi zvědavé sousedy, kteří vás obtěžují při různých příležitostech před domem? Pak si pořiďte na auto tmavou fólii na vnitřní stranu autoskel v rámci autofolie prodej http://www.nanofilms.cz/. Uvidíte, že váš odjezd a zejména přípravnou fázi před odjezdem zvládnete mnohem lépe.

jízda po silnici

Nákupy – nakupování věcí na dovolenou, jako jsou potraviny, sportovní potřeby, oblečení či obuv proběhne tímto způsobem naprosto diskrétně, protože nikdo nebude mít příležitost vypozorovat, co jste nakoupili, v jakém množství, a proč zrovna právě toto. Zvědaví sousedé i jiní lidé ve vašem okolí z toho mohou vydedukovat řadu informací a pak se vás budou dotazovat, kam jedete, s kým, a na jak dlouho. S lidmi, s nimiž vycházíte v dobrém, si rádi popovídáte, ale zpovídat se jako v kostele u zpovědi přece nemáte zapotřebí od někoho, komu do vaší dovolené nic není.

Balení věcí – věci sbalené v autě před odjezdem na dovolenou jsou za čirými autoskly dobře vidět a je to podobné, jako v případě nakupování. Pokud vše donesete k autu v neprůhledných taškách, nikdo opět nemůže zjistit, co v nich máte. Můžete pak ponechat vůz uzamčený i několik hodin před domem zcela v poklidu, aniž byste se obávali nějakého prozrazení.

dovolená v Domažlicích

V den odjezdu – někteří muži, například žijící v singlu, odjíždí na dovolenou s přítelkyní, a nechcete-li, aby vás a vaši přítelkyni okolí vašeho domu pozorovalo jako ve výkladní skříni, za tmavými skly nebude vidět vůbec nic. Přítelkyně může klidně sedět v autě v den odjezdu, vy pak pouze naložíte vaše věci a můžete odjet. Nikde žádný šmírák, nikomu nepomůže ani dalekohled a vy si užijete konečně chvíle klidu sami pro sebe. A mimochodem, i na dovolené se tmavá skla hodí, protože i zde můžete narazit na příliš zvídavé jedince, co jim ale do vašeho soukromí není vůbec nic.

S tmavými skly se lépe projíždí po dálnici i po místních „okresních“ silnicích, při parkování na vás nikdo nevidí a nikdo nemůže odhadnout, kolik lidí je ve voze. Ani případný zloděj (vykradač aut) nezjistí, zda náhodou někdo uvnitř nezůstal, pokud se rozhodnete jít z parkoviště na nákup do obchodního centra.

Je vhodné virtuální sídlo firmy Ostrava?

Mít sídlo firmy je jedním z požadavků, které stát klade na každého podnikatele. Problém je v tom, že nemovitosti nejsou zrovna levné, a pro ty, kteří pracují z domova a podnikají například přes internet, je zbytečné si kupovat či pronajímat prostory, které nebudeme vůbec využívat. Na druhou stranu, adresa sídla firmy je veřejná, takže není vhodné ji mít stejnou jako je adresa bydliště.

Proto se tito často drobní podnikatelé snaží najít jiné řešení. Tím může být virtuální sídlo firmy Ostrava. Jedná se ve své podstatě o určitý typ pronájmu, ovšem funguje poněkud jinak, než ten klasický.

vysoká kancelářská budova

Hlavním rozdílem je, že pronajímatel ony prostory využívá pouze velmi sporadicky, například jednou za čas pro schůzi s investory či zákazníky. To majiteli umožňuje pronajmout stejný prostor více lidem, díky čemuž může být nájem levnější. Pošta bude na tuto adresu chodit naprosto normálně, a každý z pronajímatelů si ji může pravidelně vyzvednout.

Asi největší výhodou je zde cena, která je mnohem nižší, než je tomu u klasického pronájmu. Navíc ony prostory ani nemusíme využívat, a tedy se o ně ani starat. Stačí se jen pravidelně stavovat pro poštu. A je jasné, že to vyhovuje mnoha drobným podnikatelům.

jedna z možností virtuálního sídla

Avšak i přes své nepopiratelné výhody to není řešení vhodné pro každého. Pokud vaše podnikání vyžaduje například výrobní prostory, případně pokud se budete často scházet v rámci svého podnikání s různými lidmi, rozhodně se vám tento typ sídla nevyplatí. To samé je pravdou, pokud chcete svou firmu rozšiřovat, i když zde je možné virtuální sídlo doporučit alespoň jako dočasné řešení. I tak je však lepší rovnou investovat do vlastních prostor, které si pak můžeme upravit podle svého. Problém je, že tyto věci zdaleka ne každému podnikateli dochází. A je to také jeden z důvodů, i když ne ten nejdůležitější, proč jich tolik hned v počátku zkrachuje. Vyplatí se tedy mít se na pozoru a každé rozhodnutí pečlivě zvážit. Může na něm totiž záviset naše budoucnost.

Podlahové topení má dnes zelenou

Topení v podlaze není žádnou převratnou technickou novinkou, lidé snili o vytápění podlah již dávno a k významnému rozšíření této technologie docházelo již za socialismu. Jenže tehdy omezené technické možnosti neposkytovaly tolik potřebných vlastností, jako současné systémy. Především byl problém s úniky vody, jakmile došlo k nějakému defektu – prasklinám v trubkách, nebylo snadné odhalit přesné místo závady, a mnohdy se kvůli tomu bourala polovina celé podlahy. Dnes se místo úniku vody podchytí velmi přesně a zásah není tak bolestný, jako tomu bývalo dříve. Nemusíte mít tedy obavy, že byste kvůli tomu museli vystěhovat celý obývák a nahnat do místnosti partu se třemi sbíječkami.

podlahové topení

Měli bychom se v první řadě tedy zaměřit na funkce podlahového topení a jejich výhody od topenářů z Ostravy. Tou zásadní je úspora energií, protože se voda v topné soustavě nezahřívá na tak vysokou teplotu, jako je tomu v radiátorech. Zároveň se teplo šíří v místnosti zcela rovnoměrně. Tím, že je topný zdroj položen (většinou) po celé ploše podlahy, teplý vzduch odtud stoupá vzhůru tak, že se ihned mísí s chladným, a teplota v prostoru zůstává takřka konstantní jak u stropu, tak i u země.

kouř z komína

Na co bychom ovšem neměli zapomínat, je komfort, jemuž se stěží vyrovná jiný typ vytápění. Ano, můžete namítat, že teplo od krbu je mnohem příjemnější, než od klasického topení, ale krb vyhřívá prostor podobně jako radiátory, a podlaha bývá studená, zatímco u stropu je výrazně tepleji. Podlahové vytápění poskytuje větší pocit pohodlí, a to zejména na bosá chodidla. Chůze naboso je po místnosti i v zimních měsících dokonce léčivá, jednak se tím podporují svaly nožní klenby a eliminuje se problém zvaný ploché nohy, a pak zdroj tepla působí podobně pozitivním způsobem na chodidla jako reflexní masáže, toto vám potvrdí každý zkušený terapeut.