Hýbejte se pravidelně

Konečně to venku vypadá, že je tu jaro a pokud jste si na Nový rok řekli, že do léta shodíte nějaké to kilo, máte nejvyšší čas s tím začít. Že venku ještě není nejtepleji anebo dokonce meteorologové straší se sněžením? No a? Existuje přece řada sportovišť, kde neprší a nefouká a kde si můžete zajít kdykoliv zasportovat. Zastavme se, ale u toho kdykoliv. Pochopitelně ne úplně kdykoliv, ale jen tehdy, když bude na sportoviště dostatečná volná kapacita míst. A jak to zjistit? Není úplnou samozřejmostí, že každé sportoviště má online rezervační systém a přitom je to ta nejlogičtější věc, kterou byste u takového zařízení očekávali.

Mít možnost si zarezervovat termín na danou lekci, je výhodná z mnoha důvodů a pokud jste majitelem sportoviště a tuto možnost svým klientům nenabízíte, připravujete se o řadu z nich.

fitness

Řada pracovně časově vytížených lidí nemá ráno představu o tom, zda budou mít večer čas, ale pokud chtějí být i sportovně aktivní, potřebují mít přehled, zda je večer v jejich oblíbeném sportovních centru volno, aby se mohli zarezervovat třeba hodinu předem, když se jim náhodou udělá v náročném rozvrhu volno.

cvičení

Od toho jsou tu rezervační systémy, které v těch opravdu solidních sportovních centrech nabízí i své vlastní aplikace do mobilu, aby bylo co nejméně náročné se zarezervovat a zajít si zasportovat po vyčerpávajícím pracovním dni. Vyčerpání z práce je totiž zcela jiné, než vyčerpání po sportovním zápase nebo po hodince v posilovně. Fyzické vyčerpání často obnoví naše duševní vyčerpání a i když jsme zpocení a utahaní, náš mozek se pročistí od pracovních povinností. Nepodceňujte sportování, není to jen o vaší kondici a štíhlé postavě, ale o prevenci duševních civilizačních chorob, jako je syndrom vyhoření nebo deprese. Hodinka, kterou 2x týdně věnujete sportu se vám mnohonásobně vrátí.