Suchá oslava i za deště

Slunečné a teplé počasí přímo vybízí k tomu, abyste si s rodinou a přáteli pořádali čas od času nějakou gril party a nebo slavili narozeniny na vaší zahradě. Zahradní oslavy se těší velké oblibě díky možnosti být ve známém prostředí, které se může během chvilky proměnit v kouzelné místo, které vám nabídne skvělý odpočinek a nějakou tu romantiku. Své o tom ví organizátoři svateb, kteří pomáhají připravovat desítky svateb pod širokým nebem každý rok. Venkovní svatba má úplně jinou atmosféru než ta na radnici, takže jestli se chystáte vzít, víte kde.

party stan

Plán B je potřeba
Všichni už jsme někdy zažili že nám nevyšlo počasí. Podle předpovědi mělo být krásně celý den, a tomu jsme podřídili i plánování oslavy. Jenže během minuty se zatáhlo a z oslavy nebylo nic. Počasí bohužel neporučíme a tak je potřeba být připraveni i na variantu, že nám prostě nevyjde jak bychom chtěli. Když přijde znenadání přeháňka, může jít o menší déšť který za chvilku přejde, ale také se může spustit pořádán průtrž, která bude trvat i mnohem déle. Pro oba případy je dobré mít venku stan. Ne ten klasický, ale ten společenský.

stan svatba

Akce a svatby konané ve stanech nemusí vůbec vypadat špatně. Je důležité je vybavit vším co je potřeba pro to, aby oslava mohla fungovat dál v plném proudu a nemuselo se řešit, kam si lidé narychlo posedají a co budou jíst. Party stan pronájem je skvělá věc, protože vám firma nejen půjčí stan přesně podle vašich požadavků, ale ještě vám ho i složí na místě. Stany jsou nepromokavé a schováte se pod ně před sluncem i před deštěm. V případě nepříznivého počasí je dobré moct se hned přesunout do sucha pod střechu, a pokud se akce koná na trávě, je vhodné mít pod stanem připravenou podlahu aby se zamezilo tomu, že budete stát po kotníky v bahně a vodě. Stačí myslet na všechno a zábavu vám nic nepřekazí.