Uděláme to za vás


Stěhování je většinou proces, který pár dní zabere. Délka stěhování se odvíjí především od toho co všechno se musí přestěhovat a také jak daleko. Stěhování prodlouží demontáž a následné montování nábytku, a také stěhování velkých a těžkých kusů z masivu. Pokud stěhujete jen svoji osobní věci, máte většinou za pár hodin hotovo, ale pokud toho máte na stěhování hromadu, musíte se připravit na to, že to chvilku zabere.

Kam to bude?
Přes samotným stěhováním je dobré si oběhat úřady a nechat si vyměnit dokumenty a všechno ostatní. Je dobré si sbalit drobnější věci a především byste už měli mít připravené krabice a tašky, kam všechny věci můžete uložit než je začnete převážet. Jestli budete stěhovat více věcí a nemáte nikoho z rodiny nebo přátel kdo by vám pomohl, je mnohem lepší se obrátit na nás. Nabízíme vám levné stěhování v Praze a díky nám budete mít hotovo možná ještě ten den.

stěhování sedačky

Proč si vybrat nás?
Máme k dispozici více aut. V případě potřeby můžeme povolat i nákladní auto, takže se nemusíte bát že bychom celý váš velký dům stěhovali malou dodávkou. Vždycky pečlivě všechno plánujeme tak, aby stěhování proběhlo co nejvíc v klidu, rychle a snadno. Sestehování vám dáme k dispozici naše zaměstnance, kteří si poradí nejen se stěhováním velkých kusů nábytku, ale kteří vám i demontují a následně v novém domova smontují nábytek z řetězce.

byt stěhováci

Chápeme že je pro každého nejlepší když je přestěhovaný co nejrychleji, a přesně o to se také snažíme. Věříme že s námi budete maximálně spokojení stejně ano celá řada zákazníků před vámi. Kromě samotného stěhování vám zařídíme i obalové materiály a krabice, aby se nic nepoškodilo. A pokud byste potřebovali některé věci uložit, zajistíme vám sklad. Pomůžeme vám přestěhovat všechno co potřebujete za mnohem kratší dobu než byste čekali. Ozvěte se nám a my vám pošleme cenovou nabídku.