Nejžhavější módní trendy 2019 ze světa kabelek

Máte slabost pro kabelky? Tak to se jistě zajímáte o ty nejžhavější módní trendy. Letošní rok jich přinesl více než dost. Rozhlédli jsme se za vás a přinášíme vám výběr toho nejlepšího, co svět kabelek v současné době nabízí. Inspirujte se u nás a vyberte si pro sebe tu nejstylovější.

Čím menší, tím lepší

Po éře velkých kabelek se zpět na výsluní vrací malé kabelky. Rok od roku posilují svou pozici a letos tomu nebude jinak. A ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, malé kabelky jsou praktické a vejde se toho do nich více, než byste předpokládali. V malé velikosti jsou in crossbody kabelky, kabelky do ruky a ledvinky, které se nosí buď klasicky kolem pasu, anebo přes rameno.

Pokud chcete zažít pocit lehkosti a svobody, pak zkuste kabelky Nobo, které jsou vyvedeny ve stylu těch nejžhavějších trendů a řadí se tedy mezi letošní must-have kousky.

NBAG-D3740(2)

Černá kabelka nobo v módním designu pro rok 2019.

Kulaté, hranaté i válcové

Mezi překvapivé módní trendy pro rok 2019 patří kabelky ve tvaru kufříku, které se budou nosit i v roce následujícím. Výběrem takové kabelky v neutrální barvě tedy rozhodně nic nezkazíte. Podobně šokujícím hitem jsou kabelky ve stylu 90. let, jež mají jednoduché linie, obdélníkový tvar a trochu delší uši. Nosí se v ale ruce, nikoliv přes rameno. Úchyt mohou mít zhotovený i z řetízku.

Z Francie, Itálie ale i USA k nám proudí trend kulatých kabelek. Při svých přehlídkách je použily například značky Moschino, Gucci a Balmain. Stejně velký úspěch u návrhářů slaví kabelky ve tvaru válce. Oba tvary jsou ale velice extravagantní, a tudíž představují především sběratelskou a módní záležitost než praktické kousky pro každodenní nošení.

F5717(7)

Stylová dámská kabelka do ruky na zip.

Není taška jako taška

I přestože každý rok návrháři přijdou s něčím novým, tím, čím si můžete být jisti, že se bude stále nosit, jsou kabelky přes rameno. Velké shopper bagy však vystřídají kabelky a batohy, které mají tvar pytlů či vaků. Na své si tak přijdou i milovnice velkých kabelek. A pokud dáváte přednost extravaganci před elegancí, pak doporučuje sáhnout po kabelkách potažených plyšem, umělou kožešinou nebo sametem.

4218-BB(3)

Elegantní dámský batoh do města, na procházky přírodou či neplánované akce.

Ozdobné prvky, které vaší kabelce nesmí chybět

Mezi stálice na poli módy určitě patří kabelky slaměné, které budou velkým hitem hlavně v létě a kabelky i batohy zdobené třásněmi, jež jsou v módě již několik let a jak se zdá, stále ještě nejsou na ústupu. Nosit se budou i toto jaro, léto a podzim. Dalším velice efektním zdobením, které přidá vám i vaší kabelce na vznešenosti, je vzor hroší nebo hadí kůže.

Tím ale nejkrásnějším doplňkem kabelek letošní rok budou šátky, které dovedou celý outfit příjemně oživit a dodat mu nádech hravosti. Šátek by měl být nejlépe menší a v odlišné barvě, než má vaše kabelka. Uvázat ho můžete na ucho či jej kolem něj obmotat. V obou případech bude vypadat moc hezky.

CM3743(2)

Pastelově modrá kabelka do ruky se šátkem.

Top barva kabelek

V roce 2019 u kabelek vede stříbrná. Je tomu tak proto, že stříbrná kabelka zaujme na první pohled a je viditelná již z velké dálky. Pakliže nejste zrovna nadšenci stříbrné, zkusit to můžete i s jinými jasnými barvami. Módní jsou totiž také kabelky vyvedené v jasně žluté, trávově zelené, petrolejové, olivové, emeraldové, fuchsiové, vínové aneb také tmavě červené.

A-232(4)

Dámská ledvinka v módní stříbrné barvě.

Rozhodně si ale vryjte do paměti název nejmódnější barvy letošní sezony – aspen gold, o které určitě ještě uslyšíte!

606MH(3)

Aspen gold psaníčko.